2. - "А" група
  3. Божидар Краев се върна с контузия от националния

Божидар Краев се върна с контузия от националния

Участието на халфа срещу Берое е под въпрос

Юношеският национал дo 19 години на България Божидар Краев се завърна с контузия на „Герена", съобщава „Тема спорт“. Той бе част от състава на „трикольорите“, който участва в елитния кръг на квалификациите за Евро 2016, провел се в Хърватска, футболистът взе участие и в трите двубоя -пораженията с по 0:1 от Хърватска и Белгия и с 1:2 от Шотландия.

Краев е с проблеми в бедрото. Лекарският щаб на тима прави всичко възможно, за да го вдигне на крака за съботното домакинство на Берое. Участието на Краев обаче все още е под въпрос. Той е една от опциите пред треньора Стойчо Стоев да започне мача, още повече че участие в него няма да вземе контузеният Джъстин Менголо - камерунецът е конкурент на Краев за място на фланга на атаката.

Вратарят Боян Йоргачевич поднови тренировки с Левски. Треньорският щаб на „сините“ бе дал повече почивка на сръбския страж. Той е и единственият в отбора, който е взел участие във всичките мачове през кампанията - 23-те в „А“ група (към тях можем да прибавим и трите анулирани срещу Литекс) и трите за Купата на България.

Индивидуално все още продължава да се подготвя холандският халф Джереми де Ноойер. Той също ще пропусне домакинството на Берое.
Окончателно: Черно море без Уеслен Жуниор за ЦСКА

Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за домакинството

Загорчич: Искаме победа срещу Черно море

„Момчетата трябва да повярват в себе си“

Ачиари: Знаехме, че ще имаме малко шансове и трябва да ги използваме

Вижте какво каза наставникът на Берое след успеха над Славия

Берое излъга Славия в 91-ата минута (ВИДЕО)

Късен гол зарадва Стара Загора

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври

Недялков: Няма как да станеш добър футболист, ако нямаш условия