2. - "А" група
  3. Черно море писа „добър” на Калиакра (СНИМКИ)

Черно море писа „добър” на Калиакра (СНИМКИ)

„Моряците” биха с 4:1, Гонзо пусна в игра 21 футболисти

Черно море победи втородивизионния Калиакра /Каварна/ с 4:1 в контролна среща, играна на стадион "Тича" във Варна. Домакините откриха резултата още 4-та минута, когато Росен Колев отбеляза с глава след центриране отдясно.

В 15-та минута Живко Атанасов можеше да удвои преднината на Черно море, но след удара му с глава топката излезе в аут.  В 22-та минута Иван Коконов бе намерен в наказателното поле на гостите и с удар по диагонал увеличи преднината на домакините на 2:0.

В 34-та Даниел Младенов засече с глава топката след центриране отляво за 3:0, а малко по-късно съдията Радо Станев отсъди дузпа за гостите за игра с ръка на Слави Сталев, която Джунейт Яшар (’40) превърна в гол за Калиакра.

В 49-та Черно море отбеляза още едно попадение. Атанас Петров бе намерен отлично в наказателното поле на гостите от Живко Атанасов и с хубав плътен удар вкара за 4:1.

В 80-та мин. Фабрис Фока можеше да намали резултата, след като бе намерен в наказателното поле на Черно море, но след удара му топката отново се отби в напречната греда.

Иначе треньорът на Черно море Георги Иванов използва 21 футболисти в срещата, включително и двама от юношите на домакините при 17-годишните.

Окончателно: Черно море без Уеслен Жуниор за ЦСКА

Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за домакинството

Загорчич: Искаме победа срещу Черно море

„Момчетата трябва да повярват в себе си“

Ачиари: Знаехме, че ще имаме малко шансове и трябва да ги използваме

Вижте какво каза наставникът на Берое след успеха над Славия

Берое излъга Славия в 91-ата минута (ВИДЕО)

Късен гол зарадва Стара Загора

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври

Недялков: Няма как да станеш добър футболист, ако нямаш условия