2. - "А" група
  3. Янчев: Имаме шансове за първото място, всичко ще се реши на пролет

Янчев: Имаме шансове за първото място, всичко ще се реши на пролет

"Даже не мога да преценя имаше ли дузпа или не"

Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев бе много разочарован от домакинското равенство 1:1 срещу състава на Локомотив (София) в последния кръг от есенния полусезон в родната „А” футболна група.

„Изпуснахме много чисти положения за гол. Още през първото полувреме трябваше да си решим мача”, каза опитният халф. „Второто полувреме играхме срещу вятъра, но успяхме да вкараме гол, след което допуснахме елементарна грешка в отбрана.

Даже не мога да преценя имаше ли дузпа или не. Жалкото е, че искахме да зарадваме своите фенове, след като не изиграхме нито един мач на нашия си стадион, но не успяхме.

Докато имаме шансове, ще се борим за първото място. Според мен, всичко ще се реши през пролетта”, допълни ветеранът.