2. - Англия
  3. Ливърпул смаза Байерн с 3:0 (ВИДЕО)

Ливърпул смаза Байерн с 3:0 (ВИДЕО)

Ливърпул смаза Байерн с 3:0 в полуфинал от турнира "Ауди къп" в Мюнхен. Домакините този път излязоха с титулярния си състав за разлика от загубата с 0:4 от Милан в друга контрола преди малко повече от седмица.

Въпреки това не успяха да избегнат поражението от англичаните.

Ливърпул поведе с 1:0 в седмата минута с гол на Садио Мане, а Мохамед Салах вкара за 2:0 в 34-ата. След почивката двата тима извършиха куп смени, а Даниел Стъридж оформи крайното 3:0 в 83-ата минута.

Тимът на Юрген Клоп се класира за финала, където техен съперник ще бъде Атлетико (Мадрид), надвил по-рано през деня Наполи с 2:1.