2. - Англия
  3. СЛЕД НОВ УСПЕХ: Уест Хем вече гледа към Европа, УБА затъва (ВИДЕО)

СЛЕД НОВ УСПЕХ: Уест Хем вече гледа към Европа, УБА затъва (ВИДЕО)

"Чуковете" надвиха с 2:1 съперника си и се изравниха с шестия Евертън

Уест Хем спечели домакинството си на Уест Бромич с 2:1 в 18-я кръг от Висшата лига. Джаръд Боуне и Михаил Антонио вкараха за "чуковете".

За УБА се разписа Матеус Перейра. След мача Уест Хем вече гледа към Топ 6. "Чуковете" са на седмо място с 32 точки, колкото има и шестия Евертън. УБА продължава да затъва. Тимът е на предпоследно място с едва 11.

Срещата започна спокойно. Домакините опитваха да да атакуват, но Уест Бромич се защитаваше умело. Всичко това продължи до самия край на първото полувреме. Тогава Куфал подаде към Джаред Боуен, който токри резултата.

УБА помечта поне за точка през втората част. Матеус Перейра напредна и стреля много мощно, с което изравни резултата в 52-ата минута. Попадението бе разгледано с ВАР, тъй като играч на гостите бе в засада при удара на Перейра. Системата прецени, че той не влияе на играта и голът бе признат.

След това нападателят на "чуковете" Михаил Антонио се разигра. Все повече топки достигаха до него. А в 66-ата минута Андрий Ярмоленко центрира и Антонио засече топката за 2:1.

Разследват ухапване на футболист в Англия (ВИДЕО)