3. Академик София изпусна македонци в контрола

Академик София изпусна македонци в контрола

13 точки отбеляза Цветомир Чернокожев

Академик София загуби с 66:71 от силния македонски тим Блокотехна в контрола, играна в Правец.

За гостите това беше четвърта проверка в България, като те записаха две поражения от Рилски спортист и биха Балкан и Академик.

Съставът на Георги Давидов отново беше без Александър Милов и Александър Илиев, а в днешния мач и без Николай Грозев.

Двубоят бе много равностоен, като Академик водеше с 5 точки в началото на второто полувреме. След това силна серия на Блокотехна обърна нещата и в крайна сметка донесе успеха за македонците.

13 точки за Академик отбеляза Цветомир Чернокожев, по 12 добавиха Николай Николов и Милен Дудев.
Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича