3. Детският отбор набор 2006 на ОФК Беласица победи връстниците си от ФК Кюстендил

Детският отбор набор 2006 на ОФК Беласица победи връстниците си от ФК Кюстендил

Гостите спечелиха с 5:2 двубоя

На стадион „Странджата” в град Кюстендил детският отбор на ОФК Беласица набор 2006 надигра тотално колегите си от ФК Кюстендил , но вкара само 5 на домакините. Не бе изтекла още първата минута, когато при бърза контраатака Велик Велков след самостоятелна атака насочи топката фронтално към свободния Илиян Филчев, който от движение отбеляза гол за 0:1. В следващата минута при ответна атака по левия фланг на домакините последва центриране в наказателното поле на гостите, топката се отби от нечий крак и за Христо Въжаров от ФК Кюстендил бе добре дoшло да изравни резултата – 1:1. Атаките на петричките футболисти продължиха, но ударите на Илиян Филчев, Александър Николов и Иван Неделчев бяха неточни отблизо срещу противниковата врата. В 20-та минута гостите отново поведоха в резултата след гол на Велик Велков. При този резултат футболистите на двата отбора се оттеглиха на почивка.

През втората част на мача след голове на Иван Неделчев в 49-та, Атанас Тимов в 62-ра и Кристиян Даскалов в 68-ма минути резултата набъбна на 5:1 за отбора на гостите. В 70-та минута Христо Въжаров от отбора на Кюстендил успя да направи загубата по-почетна, отбелязвайки второ попадение в мача.