3. Голове с по едно докосване на последната тренировка на Левски преди Марибор (ВИДЕО)

"Сините" се скриха от журналисти преди реванша

Левски проведе последна тренировка преди реванша с Марибор. Мачът е в четвъртък от 20:00 ч на стадион „Георги Аспарухов”. Първата среща преди седмица в Словения завърши 0:0.

Тренировката, която се проведе преди обяд в сряда, беше закрита за фенове и журналисти. „Сините” разпространиха видео, в което в двустранна игра организират атаки с по едно докосване и вкарват голове.

На пълни обороти се готви и Хеан Деса, който пропусна срещата на „Людски врът" заради травма. Много е вероятно той дори да попадне в стартовия състав утре. От групата ще отпаднат контузените Сърджан Лукин (защитник) и Мехди Бурабия (халф), които са с по-сериозни травми и не пътуваха и за първия мач. Лукин се появи в сряда на "Герена", където беше подложен на процедури от физиотерапевтите на клуба.

В сряда в залата за пресконференции на хотела на ДЮШ ще се проведат официалните пресконференции на ПФК Левски и НК Марибор във връзка с предстоящия мач-реванш от Втори предварителен кръг на Лига Европа.

Първият брифинг ще е от страна на "сините" и ще се проведе в 18:30 часа. В 19:30 часа пък ще е пресконференцията на старши-треньора на гостите Дарко Миланич.

В 20:00 часа словенците ще проведат официална тренировка на стадион "Георги Аспарухов", която ще е открита за медиите в първите 15 минути.

Започна изграждането на най-модерния стадион в България (ВИДЕО)

Първите дейности около строежа на „Армията“ вече са факт

Наш национал: При Илиан Илиев енергията в отбора е различна

„Трябва да изплуваме от тинята“

Караманджуков: Здравето на децата е на първо място

"Спортът е изключително важно нещо"

Иван Колев: Пет пъти излизаме сами срещу вратаря и нищо...

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври