3. "Лъвчетата" до 19 години паднаха с 0:2

"Лъвчетата" до 19 години паднаха с 0:2

Отборът на Ангел Стойков загуби контролата с Босна в София

Юношеският национален отбор на България (до 19 години) отстъпи на връстниците си от Босна и Херцеговина с 0:2 във втората контролна среща, която се игра на базата на БФС в Бояна. Във вторник двата отбора отново се срещнаха и завършиха 4:4. Недим Хаджич откри резултата в 13-ата минута, а в 34-ата Демирел Веладжич покачи на 2:0.

И двамата се разписаха в първата среща, като Хаджич, който е следен от португалския шампион Бенфика, тогава вкара хеттрик. Веладжич пък оформи крайното 4:4. Нашите също имаха положения, но пропуснаха чрез Атанас Кабов, Ерол Дост и Ертан Томбак.

Контролите са част от подготовката на двата тима за Европейските квалификации (първи кръг) за набор 1999, които ще се състоят през ноември. По всяка вероятност домакини на мачовете ще бъдат Сливен и Стара Загора.

Започна изграждането на най-модерния стадион в България (ВИДЕО)

Първите дейности около строежа на „Армията“ вече са факт

Наш национал: При Илиан Илиев енергията в отбора е различна

„Трябва да изплуваме от тинята“

Караманджуков: Здравето на децата е на първо място

"Спортът е изключително важно нещо"

Иван Колев: Пет пъти излизаме сами срещу вратаря и нищо...

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври