3. Миро Манолов: Ако искат, направо да им дадат купата на Левски

Миро Манолов: Ако искат, направо да им дадат купата на Левски

Страниянит съдия ни се извини на почивката, но Карвальо и Михелич са по 2 метра засада при гола, проплака стрелецът на Черно море

Нападателят на Черно море Миро Манолов бе много разстроен след равенството 1:1 с Левски на „Тича”. Той заяви, че ако Левски ще печели титлата със съдийска помощ, по-добре още сега да връчват трофея на „сините”.

Левски изравни от засада, че „моряците” имат претенции и за игра с ръка на Пламен Илиев извън наказателното поле. Според Манолов Черно море е загубил две точки.

Мисля, че загубихме две точки. Гледахме положението за гола на Левски – 2 метра засада. Тези неща се натрупват и влияят на отбора. Ако искат, да им дадат купата на Левски. Ние се борим, идва някой тука, зачитат им голове. Ние вкарваме гол, после засада 2 метра. Карвальо и Михелич са по два метра засада. За нас вече всяка точка е важна, но честно ви казвам, че ме е яд, че не спечелихме три точки”, заяви Манолов след двубоя.

Той потвърди думите на наставника Георги Иванов, че страничният рефер Веселин Мишев се е извинил на отбора на почивката за неотсъдената засада при гола на Левски.

„Какво да кажем на съдията? Дали не вижда засадата? На полувремето каза, че се извинява и е допуснал грешка. Страничният съдия ни каза „Извинявам се, сбърках!”. Хубаво, извиняваш се, ама на нас кой ще ни даде точките. Това нас не ни топли. Пламен Илиев също играе с ръка извън наказателното”, оплака се Миро Манолов.