3. ЦСКА и Черно море забуксуваха яко след ново 0:0 на "Армията" (ВИДЕО+СНИМКИ)

ЦСКА и Черно море забуксуваха яко след ново 0:0 на "Армията" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Трето поредно реми за "армейците", и двата отбора остават без победа след три кръга в А група

ЦСКА направи трето поредно реми от началото на сезона в А група и стигна само до 0:0 у дома срещу Черно море в третия кръг. Греда на Марсиньо от пряк свободен удар и спорно отменен гол на Гъргоров преди почивката бе всичко по-опасно, до което стигнаха „армейците”, но то не стигна за победа.

За тима на Стойчо Младенов това бе второ поредно нулево реми след 0:0 с Локо (Пд) на старта. И ЦСКА, и Черно море затвърдиха впечатленията, че ще им е много трудно този сезон и остават без победа в шампионата.

ЦСКА е осми с 3 точки от 3 мача, а Черно море заема 10-о място с 2 точки.

ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!

Целият мач премина в ниско темпо, а 5000 зрители на „Българска армия” имаха малко поводи да се изправят на крака.

Един от тези поводи обаче ги изправи на крака още преди началото на мача. Валентин Илиев изведе „червените” с капитанската лента и получи бурни овации от агитката.

Двубоят стартира със серия от корнери за ЦСКА, но Черно море имаше първите шансове да поведе.

В 9-ата минута Дани Георгиев проби отдясно и центрира, дебютиращият за Черно море Расим се озова сам, но от границата на вратарското поле с плонж направи пропуск над целта. После  Бакари получи на фланга, навлезе към центъра и стреля, но прати покрай вратата.

ЦСКА показа, че може да бъде опасен в следващата атака, когато Емил Гъргоров получи пас през центъра, но Котев и Станчев го блокираха.
Бадема се удари с Мишо Венков и главата на бившия играч на ЦСКА бе бинтована, а феновете го посрещнаха много враждебно, след като той напусна през лятото.

ЦСКА нямаше късмета да поведе в 27-ата минута. Марсиньо отлично стреля над стената от пряк свободен удар и преодоля Китанов, но лявата греда спаси стража на „моряците”.

В следващата атака ЦСКА спечели корнер, Милисавлевич хитро пропусна центрирането зад себе си, където Гъргоров не успя да нацели
добре топката и прати покрай гредата.

Най-спорното положение в мача дойде минута преди почивката. При центриране отляво Бруно Морейра натисна Александър Александров, бранителят падна и зад двамата Гъргоров с глава вкара зад Китанов в мрежата. Реферът Георги Йорданов реагира мигновено и даде знак, че Бруно Морейра е извършил нарушение в атака и така отмени гола.

След почивката двата отбора заиграха много невзрачно и чистите положения липсваха. Те дойдоха чак в края, когато двата отбора се умориха, а Гонзо пусна в игра Симеон Райков и Георги Илиев.

На два пъти агитката на ЦСКА обиждаше с маймунски звуци новото попълнение на Черно море Стенли Окоро.

В края „моряците” можеха дори да спечелят, но Томас Черни на два пъти спаси своите.

7 минути преди края защитата на ЦСКА направи огромна глупост и подари топката, Венков излезе сам вляво, но Черни изби удара му от малък ъгъл.

Две минути по-късно след късо изпълнение на корнер Симеон Райков си освободи пространство и стреля силно по диагонала, но Черни изби с една ръка.

Пред другата врата Китанов също изби силен удар, а Чочев прати над вратата след добро завъртане пред пеналта.

До края гол не падна и ЦСКА остана със само един отбелязан гол от началото на сезона, дело на Григор Долапчиев в Стара Загора при 1:1 с Берое.

14 0 Левски 2 0 0 2 2 : 4 -2 0 Кръг за определяне на изпадащите
Започна изграждането на най-модерния стадион в България (ВИДЕО)

Първите дейности около строежа на „Армията“ вече са факт

Наш национал: При Илиан Илиев енергията в отбора е различна

„Трябва да изплуваме от тинята“

Караманджуков: Здравето на децата е на първо място

"Спортът е изключително важно нещо"

Иван Колев: Пет пъти излизаме сами срещу вратаря и нищо...

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври