2. Черно Море
  3. Черно море загуби от Поморие в контрола

Черно море загуби от Поморие в контрола

„Моряците” отстъпиха с 0:1, Педро се контузи

Черно море загуби от Поморие в контролна среща, която се проведе на кампуса „Гнездо за акули”. Отборът от Б група, който заема второто място в класирането, се наложи над „моряците” с 1:0.

Единственото попадение бе отбелязано в 57-ата минута. Тогава Живко Илиев отправи силен удар извън наказателното поле и не остави никакви шансове на вратаря Георги Китанов. Отборът на Поморие можеше да вкара и още един гол до края на контролата, но в 75-ата минута Стоянов удари греда.

Педро Еуженио се наложи да напусне игра още в 16-ата минута заради получена контузия.

Каращият проби в състава на Черно море Иван Маркович можеше да направи добро впечатление на треньора Никола Спасов през първото полувреме. Бившият футболист на ЦСКА излезе сам срещу вратаря, но стреля неточно.