2. Други спортове
  3. Пълен комплект от медали за сливенските борци от Държавния шампионат

Пълен комплект от медали за сливенските борци от Държавния шампионат

В проявата участваха над 160 състезатели от 28 клуба от страната

Мустафа Али стана шампион в категория до 50 кг. на Държавният личен шампионат по свободна борба за юноши.

Представителите на АСК Сливен се поздравиха с пълен комплект от медали. Сребро при 96-килограмовите спечели Калоян Колев.

При най-тежките в категория 120 кг. Никола Блазов зае третата позиция, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

В проявата, която се проведе в новата спортна зала в комплекса на ЦСКА, участваха над 160 състезатели от 28 клуба от страната.

Специалните призове спечелиха възпитаникът на сливенската школа, сега състезаващ се за отбора на НСА Мирослав Киров, който стана шампион в категория до 74 кг. и бе определен за най - резултатен състезател и Бойчо Бойчев за най-техничен борец.