3. Абрамович потърси обяснение за изпуснатата победа над Юве

Абрамович потърси обяснение за изпуснатата победа над Юве

Руският бос предприе неочаквана визита на Кобъм

Роман Абрамович поиска отговори от играчите и треньорския щаб на базата на Челси вчера, след като те пропиляха преднина от два гола срещу Ювентус. Абрамович, който изгледа двубоя от Шампионската лига, завършил 2:2 онзи ден, от своето място на „Стамфорд Бридж”, пристигна неочаквано на Кобъм в четвъртък сутринта, пише таблоидът „Дейли Мейл”. Той разговаря с футболистите, треньорите и мениджъра Роберто ди Матео на игрището. Според тиражираната информация руският бос е поискал обяснение от своите подопечни защо са изпуснали преднината срещу италианския шампион след двата чудесни гола на Оскар през първото полувреме. „Бианконерите” стигнаха до изравняване, благодарение на попаденията на Видал преди почивката и Куалярела десет минути преди края.