3. Алегри: Трябва бързо да се върнем на правилния път

Алегри: Трябва бързо да се върнем на правилния път

Специалистът призова играчите си бързо да забравят мача с Аталанта и да се концентрират върху предстоящия двубой от ШЛ

Треньорът на Милан Масимилиано Алегри заяви след домакинската загуба от Аталанта с 0:1 в мач от четвъртия кръг на първенството на Италия, че играчите му трябва бързо да забравят този двубой и да се концентрират върху следващия, съобщава Football Italia.

Алегри анализира, че след четвъртия кръг миналия сезон, Милан е имал в актива си само една точка в повече, така че не трябва да се правят трагедии от загубата.

Специалистът призова играчите си бързо да забравят мача с Аталанта и да се концентрират върху предстоящия двубой от Шампионската лига.

Масимилиано Алегри коментира, че играчите му трябва да действат по-уверено в атака и с повече движение. Според специалиста, проблемът в отбора е най-вече от психологическа гледна точка. Милан регистрира втора поредна домакинска загуба в първенството на Италия за първи път от 82 години насам.