3. Арсенал прегази Норич и излезе еднолично начело (ВИДЕО)

Арсенал прегази Норич и излезе еднолично начело (ВИДЕО)

Месут Йозил с 2 гола, Уилшър и Рамзи също бележат

Отборът на Арсенал продължава със страхотното си представяне от началото на сезона, след като днес разгроми тима на Норич с 4:1. Срещата се игра на стадион "Емирейтс" и бе от програмата на 8-ия кръг на английската Висша лига.

„Артилеристите” поведоха с гол на Джак Уилшър в 18-ата минута след извеждащо подаване на Оливие Жиру и запазиха аванса си до края на първата част.

След почивката Месут Йозил покачи на 2:0 в 58-ата минута след нов голов пас на Жиру, а Джонатан Хоусън намали с почетно попадение за „канарчетата” в 70-ата – 1:2.

До края на мача "топчиите" натиснаха в търсене на нови голове на успокоението, и в 83-ата минута Аарън Рамзи покачи на 3:1 след пас на Уилшър, а крайното 4:1 оформи Месут Йозил в 88-ата след асистенция на самия Рамзи.

След победата си Арсенал остава еднолично на върха във временното класиране с 19 точки. Норич е в опасната зона на 18-а позиция със 7 пункта.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи