3. Бразилия с класика срещу Русия в Москва (ВИДЕО)

Бразилия с класика срещу Русия в Москва (ВИДЕО)

„Селесао” вкара и трите попадения на „Лужники” след почивката

Петкратният световен шампион Бразилия победи с лекота домакина на Мондиал 2018 Русия с 3:0 в контролна среща, играна на стадион "Лужники" в Москва.

И трите гола за Селесао паднаха през второто полувреме. Миранда откри резултата в 53-а минута с добавка, след като вратарят Акинфеев изби удар с глава на Тиаго Силва.

В 62-а минута Филипе Коутиньо удвои от дузпа, отсъдена за фаул на Головин срещу Паулиньо.

Крайното 3:0 оформи Паулиньо, който реализира с глава след центриране на Вилиан.

Привържениците на Сборная останаха разочаровани от представянето на своя отбор и започнаха да напускат трибуните далеч преди последния съдийски сигнал.

В следващата си контрола Русия приема Франция в Санкт Петербург на 27 март.

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи