3. Брендън Роджърс: Критиките не ме интересуват

Брендън Роджърс: Критиките не ме интересуват

"Все още търсим баланса", призна специалистът преди дербито с Челси

Ливърпул се подготвя за дербито с Челси от Висшата лига на Англия, което ще се играе през уикенда. Последният мач между двата отбора на "Анфийлд" отне титлата на "червените", които загубиха от столичани с 0:2.

Тимът от Мърсисайд не е триумфирал с шампионската титла на страната от 1990 година, като през сезон 2013-2014 беше най-близо до първото място от създаването на Висшата лига.

"Не сме достатъчно постоянни и търсим баланса. Знаем, че мачът ще бъде много труден, но ние трябва да вкарваме повече голове. Знаем, че Челси има много силни футболисти, които играят в отбора от доста дълго време", заяви мениджърът на "червените" Брендън Роджърс.

Специалистът се върна и към двубоя срещу Реал Мадрид от груповата фаза в Шампионската лига преди два дни, загубен в испанската столица с 0:1.

"Пуснах в игра всички най-добри, с които разполагах тогава. Критиките не ме интересуват. Футболистите ми играха много добре. Идеята ми беше 60-65 минути да играем затворено и след това да опитаме да вкараме гол.

Трябва да бъдем съсредоточени върху работата. Взимам решения в името на клуба и в името на доброто му бъдеще", каза още Брендън Роджърс.

В следващия си мач от Шампионската лига Ливърпул ще гостува в София на българския шампион Лудогорец Разград. Двубоят е в края на ноември.

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания

Спърс стигна до категоричен успех с 3:0

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)