3. Хамшик блести с гол и асистенция при успех на Наполи в Братислава (ВИДЕО)

Хамшик блести с гол и асистенция при успех на Наполи в Братислава (ВИДЕО)

Халфът откри резултата срещу Слован, след което подаде на Игуаин за крайното 2:0

Наполи взе втора победа в група "I" на Лига Европа. Тимът на Рафа Бенитес се наложи с 2:0 като гост на Слован (Братислава).

Марек Хамшик в 35-ата и Гонсало Игуаин в 74-тата минута донесоха успеха за "сините".

След като на няколко пъти пропусна да се разпише, в 35-ата минута най-накрая Хамшик отбеляза. Кулибали изведе Хамшик с прекрасен пас, той стигна първи до топката, след което прехвърли стража на домакините за 1:0.

Наполи можеше да си тръгне с много по-изразителна победа от Братислава, но допусна няколко фрапантни пропуска, а в 64-тата минута Мертенс удари и греда.

Все пак в 74-тата Игуаин направи резултата 2:0. Бившият нападател на Реал (Мадрид) се възползва от прекрасно подаване на Хамшик и без проблеми реализира.

В другия двубой от групата пък Спарта (Прага) победи Йънг Бойс с 3:1 у дома и също вече има три точки. Йънг Бойс също е с три, Наполи е лидер с шест, а Слован все още няма спечелена точка.

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)