3. Ливърпул се добра до равен срещу Уест Бромич Албиън (ВИДЕО)

Ливърпул се добра до равен срещу Уест Бромич Албиън (ВИДЕО)

Мачът на „Анфийлд” завърши 2:2, Деян Ловрен се контузи много тежко

Ливърпул стигна до равенство в двубоя от 16-ия кръг във Висшата лига. Отборът на мениджъра Юрген Клоп  и Уест Бромич Албиън си стиснаха ръцете за крайното  2:2 на стадион „Анфийлд”.

Мърсисайдци трябваше да понесат сериозен удар в този двубой. Защитникът Деян Ловрен се контузи много тежко след грубо влизане на Крейг Гарднър. Играта бе спряна за известно време и като в крайна сметка десният крак на Ловрен бе обездвижен с шина. Играчът бе изнесен с носилка, като му беше сложена и кислородна маска.

Голмайстори за Ливърпул станаха Джордан Хендерсън, който откри, и Дивок Ориги, който се разписа в шестата минута на добавеното време. За Уест Бромич точни бяха Крейг Доусън и Йонас Олсон.

В края на първото полувреме шведът вкара топката във вратата, но голът му справедливо бе отменен, защото беше в положение на засада. Въпреки това се разписа през второто полувреме, за да направи обрата в двубоя.

Добавеното време в мача бе от цели 8 минути. В него домакините натиснаха съперника си и така стигнаха до равенството. „Червените” дори можеха да вкарат и трети гол, но удари на Хендерсън бяха отразени. Феновете скандираха мощно "Атака, атака, атака!" до края на срещата.

С тази точка Ливърпул зае деветото място с 24 точки. У.Б. А. е на 13-ата позиция с 20 точки.

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)