3. Милан спечели с класика мач №300 на Кака (ВИДЕО)

Милан спечели с класика мач №300 на Кака (ВИДЕО)

Бразилецът вкара две от попаденията, а Балотели се разписа веднъж срещу Киево

Съставът на Милан победи с класическото 3:0 гостуващия Киево в мач от XXXI кръг на италианската Серия "А", който бе под номер 300 за Рикардо Кака с фланелката на "росонерите".

Бразилецът се превърна в герой за своите, отбелязвайки две попадения за крайния успех. Иначе Марио Балотели откри резултата още в 4-ата минута, а Кака удвои в 27-ата. Отново той сложи точка на спора в 54-ата минута, оформяйки класическата победа.

Гостите можеха да направят поражението по-почетно, но резервата Сирил Теро изпусна дузпа в 92-ата минута, след като ударът му срещна напречната греда.

Така Милан събра 42 точки и се изравни с осмия в класирането тим на Лацио, който има и мач по-малко. Киево е на 15-о място с 27 точки в своя актив.