3. Отбора на Звездите на МЛС тресна Челси след гол в продължението (видео)

Отбора на Звездите на МЛС тресна Челси след гол в продължението (видео)

Европейският клубен шампион Челси загуби с 2:3 от Отбора на Звездите на МЛС в контролна среща.

Резултатът на почивката на мача бе 1:1, след като първо Звездите на МЛС поведоха в 21-ата минута след гол на Крис Вондоловски, но малко след като изтече половин час игра от началото на мача Джон Тери изравни след попадение с глава.

В 58-ата минута английския тим поведе с 2:1, благодарение на гола на Франк Лампард, но равенството бе възстановено в 73-ата минута. Точен за 2:2 бе Крис Понтиус. Крайното 3:2 в полза на Звездите на МЛС оформи Еди Джонсън в продължението на мача.

Ето и стартовият състав на Челси: Енрике Иларио, Джон Тери, Гари Кейхил, Ашли Коул, Бранислав Иванович, Франк Лампард, Микаел Есиен, Йоси Бенаюн, Рамиреш, Ромелу Лукаку, Марко Марин