3. Реал достигна полуфиналите в ШЛ за пети пореден път, Ювентус - за първи път от 2003 г. насам

"Белия балет" може да се превърне в първият отбор, защитил титлата си от миналия сезон

Реал (Мадрид), който победи Атлетико (Мадрид) с 1:0 в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига, достигна полуфиналите в турнира за пети пореден път.

„Белия балет” беше сред последните четири през сезони 2010/11, 2011/12, 2012/13, както и през миналия сезон, когато спечели трофея с победа над Атлетико във финала.

Ювентус победи Монако с общ резултат 1:0 и ще играе на полуфинал за първи път от 2003 г. насам. Тогава „Старата госпожа” стигна до финала и загуби от Милан.

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания

Спърс стигна до категоричен успех с 3:0

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)