3. Реал Мадрид надделя над Валядолид в голов спектакъл (ВИДЕО)

Реал Мадрид надделя над Валядолид в голов спектакъл (ВИДЕО)

Тимът на Жозе Моуриньо постигна победа с 4:3 на "Сантяго Бернабеу"

Реал Мадрид се наложи с 4:3 над Валядолид в голов спектакъл от 34-ия кръг на испанската Примера Дивисион. Мачът се игра на стадион „Сантяго Бернабеу”.

Гостите от Валядолид успяха да открият резултата в 8-ата минута с гол на Оскар Гонсалес, който се разписа с удар с десния крак. Реал Мадрид се опита бързо да се върне в мача и след като направи няколко последователни пропуска пред вратата на съперника, в 26-ата минута „кралския клуб” достигна до изравнително попадение. Негов автор бе Анхел Ди Мария.

В 32-ата минута Реал Мадрид поведе с 2:1, след като Кристиано Роналдо отбеляза с глава след центриране на Анхел Ди Мария от корнер. Валядолид обаче не се предаде и в 35-ата минута възстанови равенството – Хави Гера вкара за 2:2 от близко разстояние.

До почивката имаше още няколко интересни ситуации, една от които бе в 43-ата минута, когато Кристиано Роналдо нацели напречната греда. Нови голове през първата част обаче не паднаха и след края на първото полувреме резултатът бе 2:2.

Домакините започнаха силно през второто полувреме и още в 49-ата минута достигнаха до трети гол. Той бе дело на Кака, който отбеляза с удар с левия крак. В следващите минути се стигна до няколко пропуска пред двете врати, а в 70-ата Кристиано Роналдо реализира втория си гол в мача, като отново успя да се разпише с удар с глава, този път след центриране на Месут Йозил от корнер.

Последваха няколко добри възможности за Валядолид, а в 87-ата минута гостите намалиха на 3:4 с гол на Луис Састре, който отбеляза със страхотен удар от далечна дистанция.

Нови голове до края обаче не паднаха и така домакините спечелиха с 4:3. След този успех Реал Мадрид вече има актив от 77 точки и продължава да е на второто място. Валядолид е 12-ти с 40.

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания

Спърс стигна до категоричен успех с 3:0

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)