3. СЕНЗАЦИЯ! Изпадащ измъкна точка от Интер (ВИДЕО)

СЕНЗАЦИЯ! Изпадащ измъкна точка от Интер (ВИДЕО)

Равенството е четвърто поред за "нерадзурите"

Интер изпусна новака САПЛ при гостуването си на ст. "Паоло Маца" в мач от 22-ия кръг на Серия "А". "Нерадзурите" допуснаха гол в добавеното време за 1:1.

Равенството е четвърто поред за тима от Милано, а след този мач отборът е 4-и в класирането с актив от 44 точки, на 12 зад лидера Ювентус. Домакините остават в зоната на изпадащите. СПАЛ е 18-и със 17 точки.

В 48-ата минута Интер тим откри резултата след автогол на Викари, който при опита си да избие топката с крак я вкара в собствената си врата.

Изравнителното попадение за домакините пък бе дело на Палоски. Той реализира в 93-ата минута и по този начин донесе жизненоважното реми на своя тим. Нападателят засече с плонж центриране пред малкото наказателно поле за 1:1.