3. Специалния похвали съперника и играчите си след 4:1 на „Бернабеу”

Специалния похвали съперника и играчите си след 4:1 на „Бернабеу”

„При 3:0 си помислихме, че мачът е свършил и ни наказаха, това е добър урок”, обяви Моуриньо

Старши треньорът на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо бе в добро настроение след категоричната победа с 4:1 над ЦСКА (Москва) в 1/8-финален мач-реванш от Шампионската лига, класирала „Кралския клуб” в следващата фаза с общ резултат 5:2.

Бившият наставник на Интер все пак не пропусна обяви, че момчетата му са се отпуснали, след като са стигнали до класическа преднина и в тази връзка голът на Зоран Тошич за 3:1 е бил добър урок за тях.

"Крайният резултат е прекалено изразителен, защото в голяма част от мача имахме трудности срещу един добре организиран съперник и като цяло това бе труден мач за нас.

При 3:0 решихме, че двубоят е свършил и веднага бяхме наказани. Това бе добър урок за Реал", заяви Моуриньо, след което коментира и представянето на своите футболисти.

"Чаби Алонсо е важен футболист за нас, но за съжаление няма да играе в първия ¼-финал. Ще използвам Диара или Гранеро вместо него. За мен бе важно, че Игуаин свърши много добра работа в мача.

Кака също игра на ниво. И двамата се раздадоха в двубоя. Кака се поумори към 60-ата минута, но се стара много и съм доволен.

ЦСКА се представи отлично в началото и в края на срещата, но нашите защитници също действаха доста добре", допълни португалският специалист.

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи