3. Вълна от недоволство срещу Венгер след провала срещу Андерлехт

Вълна от недоволство срещу Венгер след провала срещу Андерлехт

Арсенал изпусна аванс от три гола на своя „Емирейтс”

Арсенал водеше с 3:0 срещу Андерлехт до 60-ата минута на своя „Емирейтс” в мач от група “D” на Шампионската лига. „Артилеристите” обаче изпуснаха преднината си и допуснаха изравняване в последната минута.

Така, Арсенал ще трябва да трепери до края за класирането си, въпреки че е трети и има аванс от пет точки пред третия Андерлехт. „Топчиите” обаче имат домакинство на лидера в групата Борусия (Дортмунд) и гостуване на Галатасарай в Турция в последния си мач от групата.

Негативният резултат срещу Андерлехт отново възроди въпроса дали не е време Арсен Венгер да бъде заменен на поста мениджър на Арсенал.

Французинът е начело на тима от септември 1996 година, но някои от феновете вече не издържат колебливото представяне на отбора, особено в последните десетина години.