3. Ван Гаал: Манчестър Юнайтед спечели фантастична победа в точното време

Ван Гаал: Манчестър Юнайтед спечели фантастична победа в точното време

След края на срещата мога да се смея, но ако те бяха реализирали една от своите четири или пет възможности през първото полувреме, щеше да се получи по-различна игра

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал заяви, че победата над Арсенал с 2:1 като гост е постигната в много подходящ момент.

„Мисля, че спечелихме фантастична победа в точното време. Ние имаме много контузии, но въпреки това, спечелихме труден мач далеч от дома. Арсенал е добър, атакуващ отбор. След края на срещата мога да се смея, но ако те бяха реализирали една от своите четири или пет възможности през първото полувреме, щеше да се получи по-различна игра. Да, те имаха пет страхотни момента, но ние също имахме възможности в края на първото полувреме. Те не бяха толкова чисти, но ние също можехме да отбележим. Във втората половина на първото полувреме ние се върнахме обратно в играта. Нямахме увереност преди почивката, затова казах, че ние трябва да работим повече с топката, така че да имаме шанс. За мен не е изненада, че вкарахме през второто полувреме. Не бях доволен от това, как водим мача, но след това улучихме точния момент и през втората част действахме много по-добре”, коментира холандецът, цитиран от Би Би Си.

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост