2. - Германия
  3. Бохум катапултира срещу Хановер и продължи да затъва

Бохум катапултира срещу Хановер и продължи да затъва

Отборът на Бохум много трудно ще се спаси от изпадане, тъй като продължи устременото си затъване. Отборът записа загуба от Хановер с 0:2, която бе и трета поред за тима. Това стана в мач от 30-ия кръг на немската Бундеслига.

Хановер стигна до успеха с попадения на Бругинк в 12-ата и Балич в 31-ата минута. Българинът Чавдар Янков е контузен и не бе в групата на отбора си за този двубой. Домакините започнаха много добре мача и атакуваха повече през първата част. Това обаче не продължи за дълго, тъй като гостите поведоха в резултата още в 12-ата минута.

В ситуацията Кжиновек напредна по крилото и центрира, а Бругинк с глава заби топката в мрежата.  30-ата минута пък Ханке бе изведен сам срещу вратаря, но не успя да  го преодолее, а при последвалия корнер Балич на близката греда с глава удвои преднината на тима си.

След този успех Хановер вече е на 11-ата позиция с 35 точки, а Бохум заема 14-ото място.

Какъв мач! Леверкузен срази Волфсбург с 4:3 в спиращ дъха спектакъл (ВИДЕО)

Двубоят бе изпълнен с обрати

Байерн пази Нойер

Вратарят под въпрос до последно

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)