2. - Германия
  3. Скучно 0:0 между Бохум и Нюрнберг, Гладбах и Фрайбург завършиха 1:1

Скучно 0:0 между Бохум и Нюрнберг, Гладбах и Фрайбург завършиха 1:1

Отборите на Бохум и Нюрнберг не успяха да се победят в мача помежду си, завършвайки наравно 0:0. В друг мач от този 24-и кръг на Бундеслигата отборите на Борусия Мьонхенгладбах и Фрайбург също не излъчиха победител и завършиха 1:1 на стадион „Борусия – Парк”

Отборите на Бохум и Нюрнберг не успяха да се победят в мача помежду си, завършвайки наравно 0:0. Срещата се игра на стадион „Ревирпауър Щадион” и бе от програмата на 24-ия кръг на немската Бундеслига. Гостите завършиха мача с човек по-малко, след като Буняко получи втори жълт картон в 87-ата минута.

След този хикс домакините от Бохум заемат 13-а позиция в подреждането с 27 точки. Гостите от Нюрнберг пък 16-и с 18 точки, на две от спасителния бряг.

В друг мач от този 24-и кръг на Бундеслигата отборите на Борусия Мьонхенгладбах и Фрайбург също не излъчиха победител и завършиха 1:1 на стадион „Борусия – Парк”.

Развръзката дойде през второто полувреме и в 56-ата минута гостите откриха резултата, след като Демба Сисе засече с глава центриране на Феликс Бастианс. Крайното 1:1 оформи Брауерс, който също отбеляза с глава след центриране на Аранго.

След това равенство Борусия заема 11-о място във временното класиране с актив от 30 точки. Гостите от Фрайбург пък са 15-и с 20.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)