2. - Германия
  3. Важни победи за Борусия М и Залцбург

Важни победи за Борусия М и Залцбург

Братът на Еден Азар и Амаури бележат в Лига Европа

Борусия Мьонхенгладбах разгроми кипърския Аполон Лимасол с 5:0 и се изкачи на второто място в класирането на група „А” в Лига Европа. Резултатът оформи Торган Азар, брат на Еден Азар, в допълнителното време. В другия мач Виляреал не остави шансове на последния Цюрих - 4:1, и е на върха със 7 точки, с 2 повече от Борусия. И двата отбора нямат загуба.

Шест гола в Австрия – домакините от Ред Бул Залцбург излязоха на върха в група “D” след победа 4:2 над Динамо Загреб. Алан Дъглас Борхес де Карвальо направи хеттрик за един час, който дава 4-точкова преднина на втория Залцбург пред хърватите. Всъщност, Ред Бул дели първото място със Селтик.

Бившият лидер на Ювентус и Парма Амаури вкара втория гол за Торино при победата над енергичния ХИК Хелзинки с 2:0. Успехът качва италианците на първото място след равенството 1:1 между Брюж и Копенхаген. Торино има 7 точки, пред Брюж с 5, Копенхаген с 4 и ХИК с 0.

И четвърто нулево равенство днес. Сент Етиен измъкна точка от Интер на „Сан Сиро” и след три ремита е трети в група “F”, на точка зад Карабах, победил 1:0 Днепър като гост.

Всички резултати, голмайстори и класирания вижте тук

Репортажи от мачовете гледайте във видеосекцията

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)