2. - Германия
  3. Волфсбург и Щутгарт с първи победи за сезона (ВИДЕО)

Волфсбург и Щутгарт с първи победи за сезона (ВИДЕО)

Аугсбург и Борусия М`Гладбах завършиха при резултат 2:2, така приключи и Леверкузен - Хофенхайм

Волфсбург и Щутгарт записаха първите си победи от началото на новия сезон в Бундеслигата. „Вълците” стартираха новата кампания с тежка загуба у дома с 0:3 от Борусия Дортмунд, но днес успяха да се реваншират на феновете си и победиха като гости Айнтрахт с минималното 1:0. Единственият гол падна в 22-ата минута, а негов автор бе Дидави.

Щутгарт също победи с минимален резултат, като спечели с 1:0 пред собствена публика срещу Майнц. Точен за домакините бе Бадщубер в 53-ата, а Терод изпусна дузпа в 80-ата.

Аугсбург и Борусия М`Гладбах направиха зрелищно реми с четири гола. Домакините поведоха още в първата минута, но футболистите на М`Гладбах обърнаха нещата в своя полза с попадения в 7-ата и 30-ата. Кордова спаси Аугсбург с гол в 89-ата.

При същия резултат завърши и Байер Леверкузен – Хофенхайм.

19:30 Борусия Дортмунд - Херта

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост