2. - Испания
  3. Слуцки: Реал (Мадрид) е фаворит

Слуцки: Реал (Мадрид) е фаворит

Изпълнихме доста добре задачите си в дефанзивен план, но не успяхме да се представим прилично напред, коментира наставникът на ЦСКА (Москва)

Старши треньорът на ЦСКА (Москва) Леонид Слуцки призна, че Реал (Мадрид) е фаворит да продължи на четвъртфиналите на Шампионската лига след вчерашното равенство 1:1 между двата тима.

Снощният мач се проведе на „Лужники”, а руският тим се добра до ремито след гол в продължението на срещата.

”Мадрид все още са фаворити, но резултатът от този двубой ни дава надежда за добър резултат след двата мача. Направихме една лоша грешка през първото полувреме, в противен случай то щеше да приключи при резултат 0:0. Изпълнихме доста добре задачите си в дефанзивен план, но не успяхме да се представим прилично напред”, коментира Слуцки.

Реваншът между Реал (Мадрид) и ЦСКА (Москва) е на 14-ти март.