2. - Италия
  3. Три поред за Наполи в Серия "А" (ВИДЕО)

Три поред за Наполи в Серия "А" (ВИДЕО)

Манолас и Ди Лоренцо вкара за успеха срещу Торино

Наполи записа трета поредна победа в Серия "А". Тимът на Дженаро Гатузо спечели с 2:1 домоканиството си на Торино от 26-ия кръг. Костас Манолас (19) и Ди Лоренцо (82) вкараха головете.  За "биковете" се разписа Симоне Едера (91).

Домакините вече имат 39 точки, с три по-малко от петия Рома. Торино пък е на 15-а позиция с 27.

В 19-ата минута Лоренцо Инсиние центрира от пряк свободен удар. Костас Манолас се извиси над всички в наказателното поле и с глава вкара за 1:0.

Южняците продължиха да са по-активният отбор, но стигнаха до второ попадение едва в 82-ата минута. Разписа се друг защитник - Джовани ди Лоренцо.

Мертенс проби отляво и центрира в наказателното поле. Ди Лоренцо успя да изпревари защитник и вратаря на биковете и прати топката във вратата за 2:0.

В продължението на мача Симоне Едера оформи крайния резултат. Ансалди проби отляво и центрира в наказателното поле, където нападателят с глава в даления ъгъл бе точен за крайното 2:1.