2. Локомотив (Пд)
  3. Локо (Пд) заслужава да е в тройката, смята Иван Иванов

Локо (Пд) заслужава да е в тройката, смята Иван Иванов

Това е моята визия как трябва да изглежда един отбор, каза бранителят след 3:1 над Славия

Локомотив (Пд) разполага с много силен отбор, който заслужава да е в челната тройка на А група, заяви футболист №1 на България за 2013-а Иван Иванов след успеха с 3:1 над Славия.

„От първата минута до края държахме инициативата, бяхме по-агресивният отбор, знаехме как да атакуваме и да се защитаваме. Закономерно спечелихме, можеше да е и по-изравнително.

В момента Локомотив наистина е много силен с оглед футболистите, с които разполага. Като погледнете опит, качество и потенциал сами виждате, че това място не е напълно заслужено и отборът заслужава да бъде в тройката”, категоричен бе Иван Иванов след мача.

Бившият играч на Партизан и Базел каза, че сегашният Локомотив идеално отговаря на представите му за силен отбор и колектив

„Отборът обаче лятото беше в доста несигурно положение и в течение на първенството се изгради един отбор. Играл съм с голяма част от момчетата. За мен е истинско удоволствие. За последните 10 години това са някои от най-добрите футболисти на България. Мога да кажа, че сме много добри приятели и по време на мач след гол се радваме заедно, споделяме моменти и нещата се получават. Това е моята визия как трябва да изглежда един отбор. След 60-65-а минута темпото ми спада, започвам да се задъхвам, усещам лека тежест в краката. Аз две години не съм играл и мисля, че се справям добре. Мисля, че с течение на времето нещата ще се оправят и ще стават все по-добре”.