2. Локомотив (Пд)
  3. Локо (Пд) завърши годината с победа

Локо (Пд) завърши годината с победа

"Смърфовете" надвиха с класическото 3:0 Раковски

Отборът на Локомотив (Пловдив) завърши 2011-та година с победа. „Смърфовете” надвиха с класическото 3:0 третодивизионния Раковски в контролен мач, който се проведе в град Раковски.

Драги Коцев откри резултата с попадение още в самото начало на двубоя, а до края на първата част предимството на пловдивчани от един гол се запази. През второто полувреме Христо Златински удвои аванса на „смърфовете”, а в края на срещата Ангел Йошев оформи крайния резултат.

С много силно представяне и с две асистенции се отличи Запрян Запрянов, който е юноша на Локомотив.

Преди два дни пловдивският тим отстъпи с 0:2 на Брестник в друг контролен мач.

След завършека на есенния полусезон в "А" група Локомотив е на 6-ото място с 27 точки. Отборът продължава и с участието си в турнира за Купата на България, където за съперник на четвъртфиналите ще има Левски.