3. Лудогорец U17 със страхотен обрат за 19-та поредна победа

Лудогорец U17 със страхотен обрат за 19-та поредна победа

„Поздравявам момчетата, заслужен обрат срещу един от най-добрите отбори в групата“, коментира Юри Васев

Лудогорец U17 постигна 19 поредна победа в първенството.

Успехът този път дойде след страхотен обрат при гостуването на Берое в Стара Загора. Домакините поведоха с 2:0 през първото полувреме, но след почивката момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов стигнаха до 2:4.

Два гола отбеляза Цветослав Петров. Той се разписа в 41-ата и 68-ата минута. По едно попадение добавиха Еге Реват в 45-ата и Мартин Милков в 55-ата минута.

„Поздравявам момчетата. Показаха воля и характер. Играха страхотно и заслужено постигнаха обрат срещу един от най-добрите отбори в групата“, коментира Юри Васев.

След победата Лудогорец U17 дръпна с пет точки на върха пред втория Литекс. Отборът от Ловеч обаче е с мач по-малко.

Съставът на Лудогорец U17: Атанасов, Славов, Николов, Караниколов, Илиев, Дост, Юруков, Петров, Т. Иванов, Реват, Милков (Ковачев, Д. Димитров, Хр. Димитров);