3. СКАНДАЛНО: Стойчо бойкотира медиите

СКАНДАЛНО: Стойчо бойкотира медиите

Стойчо Младенов отказа да говори пред медиите след днешното дерби между ЦСКА и Левски.

То приключи без попадения - 0:0, след което треньорът на „червените“ направи задължителното интервю за телевизията, излъчваща първенството, но впоследствие бойкотира останалите журналисти.

„Не мислите, че г-н Младенов е против вас, това е негово решение”, заявиха от щаба на „армейците“ след втория пореден мач, който бе коментиран от помощник на треньора им.

Той отказа да говори и след победата над Ботев (Враца), а вероятно причина за бойкота му са критиките за играта на ЦСКА в срещите с Локомотив (София) и Славия в началото на пролетния полусезон.

Ето и какво каза анализаторът на ЦСКА Християн Христов, който говори пред медиите:

„Моето мнение е да не мислите, че Стойчо Младенов има нещо против вас, просто това е негово решение. Първото полувреме беше доста трудно. Тежки условия за игра и за двата отбора. След заслужения червен картон за съперника, нашият отбор доминираше. Създадохме още три 100-процентови голови положения. За съжаление не вкарахме, но това е футболът. Според мен нямаше условия за игра първото полувреме. Двата отбора можеха да покажат по-качествен футбол. През второто полувреме тотално доминирахме. Изискванията на треньора футболистите ги направиха. Завършващият пас беше перфектен, както при Йомов, така и при Яник. Липсваше ни концентрация в завършващата фаза в атаката, но така е във футбола. За нас са загубени две точки. След червения картон на съперника показахме, че заслужаваме трите точки. Случва се и в другите първенства в Европа. Футболистите се стараха и направиха всичко, което искаше треньорът. Беше показателно. Не, вярвам, че напрежението идва в повече. Ние сме ЦСКА. Мисля, че всички хора в отбора работят под напрежение с удоволствие. Ние го искаме това напрежение. Искаме да радваме нашите фенове. Даже обичаме напрежението."

ИЗВЪНРЕДНО: МС даде Герена на Столична община

Загуба с 1:9 за юношите на ЦСКА