2. Славия
  3. Берое измъкна точка от Славия в Елитната група до 17 години

Берое измъкна точка от Славия в Елитната група до 17 години

В групата до 19 години "белите" загубиха гостуването на Пирин 2011 с 0:1

Славия допусна домакинско равенство 1:1 срещу Берое (Стара Загора) в деветия кръг на Елитната юношеска група на България до 17 години, съобщават от "Овча купел".

В 20-ата минута Стефан Терзиев даде аванс в полза на "белите" след точно изпълнение на дузпа, но само пет минути по-късно Михаел Лалев възстанови равенството в двубоя.

След почивката славистите пропуснаха няколко добри голови възможности и в крайна сметка двата тима си поделиха точките.

Славия се намира на десетото място във временното класиране с актив от 11 точки. В следващия десети кръг, на 26 октомври, "белите" гостуват на Ботев (Пловдив).

В деветия кръг на Елитната юношеска група до 19 години Славия записа загуба с 0:1 като гост на Пирин 2001 (Благоевград). В подреждането славистите са девети с 13 точки.

В следващия десети кръг "белите" играят у дома срещу Берое.