2. Славия
  3. Ботев Враца разби юношите на Славия в контрола

Ботев Враца разби юношите на Славия в контрола

Бойко Величков не бе доволен от представянето, въпреки успеха с 4:0

Ботев Враца надделя над Славия U19 с 4:0. Два гола за успеха реализира Павел Петков, а по един добавиха Венци Иванов и Мартин Димов.

Попаденията паднаха в рамките на 20 минути в началото на второто полувреме. Отново в игра се появиха всички  играчи, които са на лагера в Банско.

За разлика от контролта с Монтана, този път старши треньорът на Ботев Враца Бойко Величков не бе доволен от представянето на своите.

Според него много от по-младите и все още недоказани играчи е трябвало да подходят много по-сериозно и да покажат много повече на терена.

"Това е сигнал, че ни предстои страшно много рабора", обобщи впечатленията си от проверката Величков.

През следващите дни на тима предстоят най-тежките физически натоварвания. Отборът трябва да се възползва максимално от отличните условия за подготовка и да натрупа физическия ресурс, който ще му бъде необходим за официалните мачове. Следващата контрола е на 13 юли срещу домакините от Банско.