2. Славия
  3. Славия загуби от македонци в първата си за деня контрола

Славия загуби от македонци в първата си за деня контрола

"Белите" паднаха с 1:2 от Пелистер Битоля, от 18:00 играят с грузинци

Сбавия загуби първата си контрола за деня. "Белите" отстъпиха пред Пелистер Битоля с 1:2.

Като титуляр започна бившият капитан на ЦСКА Александър Бранеков. Той остана на терена през цялото време.

В 60-ата минута Владимир Семерджиев пропусна дузпа, ударът му от бялата точка беше отразен от вратаря Пашовски.

Македонските вкараха два гола само за 6 минути. Благоя Марковски в 65-ата минута засече центриране от фаул с глава, а малко по-късно пак той изведе Бучевски сам срещу вратаря, който направи 2:0.

Дошлият на проби в Славия Евгени Тюкалов в 83-ата минута намали на 1:2 със силен удар с левия крак.

Тази вечер от 18.00 часа е втората контрола за деня на Славия срещу елитния грузински Сабуртало.