2. Световен футбол
  3. Наритаха Бербо в нов нулев мач

Наритаха Бербо в нов нулев мач

Бившият голмайстор на Манчестър Юнайтед и английската Висша лига беше обект на много груби влизания

Димитър Бербатов и н Керала Бластърс не можаха да вземат победа  във втория си мач за сезона в индийската Суперлига.

Бербо и съотборниците му завършиха 0:0 в двубой с Джамшедпур, който е един от новаците в шампионата. Преди седмица Керала извъртя нулево равенство и с АТК - актуалният шампион на Индия.

Звездата на родния футбол отново игра цял мач и беше главното действащо лице на терена. Пред българина се откриха няколко шанса, но той не успя да реализира.

Бившият голмайстор на Манчестър Юнайтед и английската Висша лига беше обект на много груби влизания от страна на противниковите играчи. Най-често го фаулираше Мехтаб Хосаин. Индиецът на няколко пъти демонстративно риташе Бербатов, но получи жълт картон чак в 56-ата минута.

По-късно още един играч на гостите беше официално предупреден за остро нарушение срещу българина. В 72-ата минута Бербатов не сдържа нервите си и демонстративно изблъска Хосаин без топка, за което получи жълт картон.