2. Волейбол
  3. Марек Юнион Ивкони си заплю третото място в класирането

Марек Юнион Ивкони си заплю третото място в класирането

Треньорът на волейболния Марек Юнион Ивкони Найден Найденов заяви, че целта пред отбора за този сезон е класиране на трето място в Суперлигата

Треньорът на волейболния Марек Юнион Ивкони Найден Найденов заяви, че целта пред отбора за този сезон е класиране на трето място в Суперлигата. В събота дупничани приемат шампиона ЦСКА, като очакванията на треньора са да поднесат изненадата срещу„червените”.

По думите на Найденов нагласата за всеки мач е за победа, но когато се играе срещу ЦСКА мотивацията е по-голяма, а и състезателите играят по-освободено. Под въпрос за важния двубой в събота са Георги Елчинов и Тодор Вълчев. Първият е с двойна ангина, а диагоналът Вълчев, който стана играч №1 на 18-ия кръг в Суперлигата има болки в крака. Двубоят в зала „Спортна” в Дупница в събота започва от 17.00 часа.

Днес по същото време Марек Юнион Ивкони излиза срещу Ботев (Луковит) в осминафинал за Купата на България.