3. Ботев (Криводол) обърна Вихрен в Благоевград

Ботев (Криводол) обърна Вихрен в Благоевград

Отборът на Вихрен продължава неубедителното си представяне през сезона, след като в среща от 21-ия кръг на Западната „Б” група санданчани загубиха с 2:1 от последния в класирането Ботев (Криводол)

Отборът на Вихрен продължава неубедителното си представяне през сезона, след като в среща от 21-ия кръг на Западната „Б” група санданчани загубиха с 2:1 от последния в класирането Ботев (Криводол). Двубоят, заради лишаване един мач от домакинство, се игра на стадион „Христо Ботев” в Благоевград.

Символичните домакини от Сандански излязоха напред в резултата в 24 –ата минута след гол на Александър Русков.

Преди това двата отбора си размениха по един удар.  Мартин Станекев от тима на Вихрен в 13-ата минута бе близо до гола, а в 21-ата минута изстрел на Алек Манолов от тима на гостите срещна напречната греда.

В 29-ата минута Борис Петков изравни резултата след извеждащо подаване и прострелен удар.

В 32-ата минута Мартин Станкев стреля с глава стреля покрай вратата, а десет минути по-късно гостите стигнаха до обрат в мача.

Тогава след центриране от корнер топката бе избита и Борис Петков от воле не остави никави шансове на Христо Бахтерлиев за -2:1.

През второто полувреме в игра за Вихрен се появи и дошлият преди дни в тима юноша на Левски, Петър Шопов, който за последно игра в Септември (Симитли), но и той не помогна на своя отбор.
Изненада в Петрич, Фратрия ликува на "Цар Самуил"

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч