3. Екшън в Гоце Делчев: Футболист се нахвърля на Бойко Величков, фенове искат саморазправа със съдия

Футболистът на Чавдар (Бяла Слатина) Йордан Апостолов се нахвърли на треньора си Бойко Величков минути след загубата с 0:2 в Гоце Делчев от местния Пирин

Футболистът на Чавдар (Бяла Слатина) Йордан Апостолов се нахвърли на треньора си Бойко Величков минути след загубата с 0:2 в Гоце Делчев от местния Пирин. Полицията, която охраняваше този мач, определено имаше доста работа след неговия край, тъй като местните фенове наобиколиха съблекалните, за да искат обяснение на пернишкия рефер Бисер Никифоров. Той си навлече гнева на местните привърженици, след като вдигна втори жълт катон на голмайстора Марио Близнаков, който вкара и двата гола за победата на своя тим, но изрази бурно радостта си при второто попадение и Никифоров прецени, че трябва да му вдигне втори жълт картон.

Късна драма на "Бончук"

Бивш нападател на Левски спаси Марек

Официално: Обявиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч