3. Феновете на Банско призоваха за оставка треньора и изпълнителния директор

Феновете на Банско призоваха за оставка треньора и изпълнителния директор

Феновете на Банско останаха крайно разочаровани от втората подред домакинска загуба на техния отбор, в случая от Малеш (Микрево) с 1:2.

В предишния кръг Банско загуби отново у дома с 0:2 от аудсайдера в Западната "Б" група Ботев (Криводол). Търпението обаче на феновете се изчерпа и половин час след загубата от Малеш останаха на стадиона да скандират оставка по адрес на треньора Войн Войнов и изпълнителният директор Красимир Горанов, предаде кореспондентът на Novsport.com.

След срещата Войнов заяви, че отделни единици са го разочаровали, но не може да си обясни причината за това, тъй като футболистите си получават всичко навреме. Той обеща да вземи мерки през следващата седмица.

Иначе резултатът за домакините на стадион "Свети Петър" бе открит още в 9-ата минута от Атанас Лясков. Тогава той получи подаване пред наказателното поле от Вайс Кьосов и с мощен удар разстреля Васил Василев за 1:0. В 29-ата голмайсторът на гостите от Малеш Светльо Сакаджйийски бе изведен в коридор и не сбърка за 1:1, озовал се очи в очи със стража на домакините Атанас Аршинков.

През второто полувреме гостите от Микрево стояха по-добре на терена и заслужено си тръгнаха с трите точки. Единственото попадение през втората част бе дело на Атанас Атансов в 65-ата минута, който с удар от около 25 метра не остави никакви шансове на Аршинков за крайното 2:1.

Победата пък беше първа за Малеш (Микрево) на чужд терен от началото на шампионата в Западната "Б"група.

Официално: Обявиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч