3. Лудогорец 2 разби Септември (Симитли) с 5:0 с Кишада, Витиня и Мишо Александров в състава

Янаки Смирнов вкара два гола за разгрома

Лудогорец II записа първа победа в „Б“ група. Момчетата на Веселин Бранимиров разгромиха с 5:0 Септември (Симитли) в Разград.

Наставникът на тима бе взел трима от първия тим – защитникът Витиня, халфът Михаил Александров и нападателят Жуниор Кишада. Именно бразилецът с български паспорт откри резултата в 18-ата минута. Само 120 секунди по-късно Янаки Смирнов покачи на 2:0. Двубоят бе решен в 28-ата минута, когато резултатът стана класически – 3:0. Автор на попадението бе Антонио Георгиев.

През второто полувреме Лудогорец II пропусна още куп положения, като стигна до два нови гола в края. В 80-ата минута Янаки Смирнов отбеляза за втори път, а в даденото от рефера продължение влезлият като резерва Кристиян Михайлов оформи крайното 5:0.

В следващия кръг Лудогорец II приема Литекс II. Мачът е в неделя (30 август) на стадион „Лудогорец Арена“.

Съставът на Лудогорец II: Аргилашки, Попадийн (77-Кр. Михайлов), Керчев, Ал.Георгиев, Витиня, Димитров(к), Ант.Георгиев (75-Китов), М. Александров, Почански (65-Д. Александров), Смирнов, Кишада

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч