3. Несебър излъга Добруджа с гол в 90-ата минута и грабна трите точки

Несебър излъга Добруджа с гол в 90-ата минута и грабна трите точки

Добруджа загуби нещастно от Несебър с 0:1 с гол в 90-ата минута в мач от 21-я кръг на Източната Б група, игран на стадион “Дружба”, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Добруджа загуби нещастно от Несебър с 0:1 с гол в 90-ата минута в мач от 21-я кръг на Източната Б група, игран на стадион “Дружба”, предаде кореспондентът на Novsport.com. Така “жълто-зелените” записаха четвърта поредна загуба, като все още нямат отбелязан гол в официален мач през 2011 г. Победното попадение за Несебър отбеляза резервата Иван Янчев в последните секунди на мача. Добруджа също трябва да съжалява за изпуснатата победа, след като на два-три пъти гредите спасяваха гостуващия тим.

Първо в 14-aта минута Недко Ангелов от домакините от Добрич получи добър пас и нахлу добре отдясно, шутира, но вратарят Станев успя да избие удара. Две минути по-късно и гостите създадоха чисто положение, при което Петър Колев бе изведен сам на чиста позиция и технично прехвърли вратаря Христо Николов, но топката мина над вратата.

В 23-aта минута добруджанци бяха много близо до гол, след като опит за удар на Симеон Симеонов бе отклонен от Недко Ангелов, но отново малшансът споходи добричлии, тъй като топката тупна върху горната греда.

Втората част започна със сериозен натиск на домакините и в 55-ата минута Добруджа изпусна най-чистото си положение, след като Ивелин Костов - Барона от два метра стреля в тялото на вратаря Станев.

В даденото от съдията продължение Валери Михайлов шутира силно от 30 метра, но топката срещна гредата, а в ответната контраатака Иван Янчев донесе победата за своя отбор.

След този мач Добруджа продължава да бъде на последното 9-ото място в класирането с актив от 14 точки.

Изненада в Петрич, Фратрия ликува на "Цар Самуил"

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч