3. Орел и Струма с реми в Лебница

Орел и Струма с реми в Лебница

Контролата приключи при резултат 1:1

Третият си контролен мач от лятната подготовка за новото областно първенство футболистите на Орел (Лебница) изиграха срещу колегите си от Струма (Марикостиново).

На отлично подготвения терен и перфектна организация от страна на домакините футболистите на двата отбора доставиха истинско удоволствие за зрителите, дошли да наблюдават мача в Лебница, а спарингът приключи при равенство 1:1.

Срещата се изигра при много топло време, което изтощаваше футболистите на двата тима, като на два пъти арбитърът даде почивка за глътка вода.

През първата част на мача не се стигна до чисти голови ситуации и пред двете врати. Така футболистите на два отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През второто полувреме и двата отбора разчитаха повече на контраатаки. Първи откриха резултата футболистите от Струма Марикостиново.

След бърза контраатака Марин Георгиев-Мерата изведе Мариан Терзиев, който опъна мрежата зад стража на домакините за 0:1. Радостта на гостите обаче бе кратка.

Две минути по-късно Николай Стоянов изведе перфектно Боян Атанасов, който от 15-тина метра насочи кълбото в долния ляв ъгъл за 1:1.

Новите футболисти в отбора на Орел Лебница са известният Венцислав Стоянов - бивш играч на Беласица Петрич, Вихрен Сандански, Малеш Микрево, последно играл в Изтребител Ново Делчево, както и Костадин Юруков - бивш футболист на Малеш Микрево, за последно подвизавал се в гръцкото първенство.

Официално: Обявиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч