3. В Симитли зарадваха кмета с победа (снимки)

В Симитли зарадваха кмета с победа (снимки)

Септември победи с 3:1 Чавдар (Бяла Слатина)

Отборът на Септември (Симитли) победи с 3:1 Чавдар (Бяла Слатина) в междинния кръг на Западната „Б” група.

По този начин футболистите направиха подарък на своя благодетел-кмета на Симитли Апостол Апостолов, който вчера отпразнува 51-ия си рожден ден.
Победата остави Септември (Симитли) на третото място на три точки от втория Спортист (Своге), който се наложи с 1:0 над Вихрен (Сандански).
Септември (Симитли) поведе в резултата с гол на Атанас Николов още във втората минута.

След още две минути игра бившият футболист на Пирин отново бе в прегръдките на своите съотборници, разписвайки се за -2:0.
До края на полувремето резултата набъбна на 3:0. Точен в 29-ата минута бе Цветан Николов.

През втората част домакините намалиха оборотите и това позволи на Тодоров в 68-ата минута да вкара почетното попадение за гостите.
Минута по-късно Атанас Николов пропусна да оформи своя хетрик в мача и от два метра извади топката в аут.
Пропуски през втората част за Септември (Симитли) направиха още Балтов и Румен Ангелов-Шивача.

В крайна сметка резултата се запази Септември (Симитли) – Чавдар (Бяла Слатина) – 3:1.
В други срещи от днес Пирин (ГД) загуби у дома с 0:2 от Етър (Велико Търново), а Малеш (Микрево) направи реми 1:1 с Банско.